V obci Řetůvka není žádné zařízení poskytující ubytování.Proto Vám zde představíme některá vhodná zařízení v nejbližším okolí.

Pension Mandl , Řetová

web penzionu

pension mandl

Pension Mandl je nově postavený pension dokončený v roce 2012, který je situován u obce Řetová v chatové osadě Mandl nedaleko měst Ústí nad Orlicí, Česká Třebová a Litomyšl. Pro svou pěknou polohu v těsné blízkosti krásného rybníka upraveného jako přírodní koupaliště a rozsáhlých převážně smrkových lesů je ideálním místem pro odpočinek, ale hodí se také pro uspořádání rodinných oslav, svateb, konferencí a jiných akcí. Pension disponuje 15-ti útulně zařízenými jednolůžkovými až čtyřlůžkovými pokoji, stylovou restaurací s venkovní terasou a multifunkčním sálem. Parkování je zajištěno přímo u objektu.

Okolí

Blízké okolí pensionu nabízí spoustu příležitostí k trávení volného času. Přímo u pensionu se rozprostírá rybník, který slouží jako přírodní koupaliště. Krásná okolní krajina pak vybízí k turistice a vyjížďkám na kole.
Za návštěvu jistě stojí Litomyšl(krásný renesanční zámek - památka UNESCO, aquapark), Aqupark v Ústí nad Orlicí, lanový park Peklák v České Třebové. V zimě si můžete zalyžovat ve ski areálu Přívrat nebo ve skiareálu Peklák v České Třebové.

Pokoje

Pension nabízí kvalitní ubytování v útulných dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Pokoje v prvním patře mají vlastní sociální zařízení a sprchu a pokoje ve druhém patře mají sociální zázemí společné. K dispozici jsou také apartmány, které sestávají ze dvou obytných pokojů a koupelny. V celém objektu je dostupné bezdrátové připojení k internetu zdarma. Za příplatek se v penzionu můžete ubytovat i se svým čtyřnohým mazlíčkem.
Pro pořádání oslav, svateb, firemních večírků, konferencí a jiných akcí nabízí pension multifunkční sál a pro menší oslavy také kamennou vinárnu.

Gastronomie

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Za příplatek pension nabízí také polopenzi.
Nedílnou součástí pensionu je stylová restaurace s nekuřáckým salonkem, která nabízí příjemné posezení a pestrý výběr jídel a nápojů. V letním období je k dispozici zastřešená venkovní terasa s výhledem na lesy a nedaleký rybník.

Chata Hvězda, Řetová

web chaty

andrlak

Restaurace - chata Hvězda se nachází na Andrlově chlumu,jihozápadně od města Ústí nad Orlicí v nadmořské výšce 559 m.
Lesy v okolí jsou protkány sítí značených turistických tras, vhodných pro zimní i letní výlety.
Pohled na vrcholky Orlických hor, Krkonoš a Jeseníků se návštěvníkům naskytne z ocelové rozhledny vysoké 52 m.
Nabídka ubytování ve 2 šestilůžkových pokojích, 1 čtyřlůžkovém pokoji a 1 třílůžkovém pokoji. Všechny disponují vlastním sociálním zařízením. Okolí je vhodné k turistických výletům. Součástí je restaurace.